Vijesti

Građani nezadovoljni kvalitetom goriva na kosovskom tržištu

Građani Kosova se žale na kvalitet goriva, skeptični su kada je u pitanju kontrola i poreklo, prenosi Ljajmi.

Većina njih sumnja da prodavci plasiraju gorivo koju mešaju sa uljem.

Građanin, koji je bio na odmoru na Kosovu, kaže da je sumnjičav, i da je kvalitet nafte u poređenju sa pumpama na kojima se snabdeva u zemlji boravka i ostalim zemljama EU kvalitetniji.

Neki građani su u anketi za Ljajmi rekli da zbog lošeg kvaliteta goriva, koje se prema njihovim rečima ne kontroliše na propisan način, imaju problema kada odvezu vozila na redovno servisiranje.

Saglasni su da su da su naftni derivati na kosovskom tržištu lošijeg kvaliteta u odnosu na druge zemlje.

Kosovo Online / Lajmi


Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku sa dešavanjima na Kosovu i šire zapratite našu Facebook Stranicu i naš Instagram Profil

Više iz rubrike

Back to top button